Проблема

Наразі в політиці і в інших публічних галузях нашої країни існує химерна і незрозуміла система подачі інформації. Як результат, пересічному громадянину важко зорієнтуватися в наших інформаційних нетрях.  Треба цьому зарадити.

Ми почали розробляти цей проект ще наприкінці січня (ідея з’явилась раніше), проте наразі запал волонтерів зменшився і ми не можемо закінчити розробку через те, що увага людей щільно прикута до політичної ситуації(
Те що у нас зараз є можна подивитись за адресою http://dev.persony.info і http://dev.persony.info/persons/1
А на landing page http://persony.info/ зареєстровано більше 500 підписчиків, що мають бажання отримувати інформацію в зручному вигляді і  бути активними учасниками у наповненні проекту.

Ідея

Метою є зручне, достовірне і відкрите подання біографій публічних особистостей.
Наші принципи:

Наглядність
Ми подаємо дії та вислови кожної представленої особи у вигляді інтерактивної інфографіки, яку називаємо «візуальною біографією». Таке представлення дозволить Вам за лічені хвилини зрозуміти ким насправді є та, чи інша персона.

Достовірність
Наш фундамент — безсумнівні докази. Вся інформація, яку подано на «Персонах» підкріплюється посиланнями на першоджерела: офіційні сторінки в інтернеті, документи, фото, відео.

Відкритість
Ми відкриті для активістів. Будь-хто із користувачів «Персон» має змогу редагувати існуючі візуальні біографії діячів і створювати нові.

Ще трохи про ідею можна почути тут:
http://tvi.ua/new/2014/02/25/oleh_levyckyy_i_andriy_sokolov__u_rankovykh_kurasanakh