Проблема

В житті кожного студента постає мить коли він повинен обрати собі тему для дипломної роботи.
Але назвіть хоч одного, хто зміг зробити це справою життя?
Хочу сказати, що багато тем дипломних робіт не відповідає сучасній дійсної потрібності і актуальності. Тобто це просто макулатура, яка згодом опиняється в смітнику.  Задача проста: дати можливість молодим “мозгам”  попрацювати на благо вітчизни та ще й з користю для себе.

Ідея

Хочете, назвімо його державне замовлення.  Це просто сайт, на якому викладені основні проблемні теми нашої держави. Скажімо, треба створити матеріал дешевий та екологічно чистий для харчових продуктів, що замінив би в майбутньому  пластикові пляшки. Ця тема знайдеться на даному сайті в розділі “хімія”. Кожен студент зареєструвавшись на сайті проводить свою розробку, матеріал публікує на сайті. Захищає диплом у вузі.
В кінці року національна комісія  розглядає теми - дипломні роботи тих студентів, які опублікували свої розробки на сайті.  Вибирає кращу, а потім за рахунок державних кошту втілює в життя розробку з долученням до роботи автора.
Розділів багато, принаймні хоч кілька вкрай важливих для країни проблемних питань. Можливо тут знайдеться місце таким розділам, як екологія, фізика, економіка.....
Просто мрія для кожного вченого.