Проблема

Україна потребує здорової нації. Здорова нація – це успішне процвітаюче майбутнє будь-якої країни. Проте, сьогоднішні реалії це – пустуючі  спортивні школи, секції, клуби, що змушені навіть закриватись та тисячі тих, хто не уявляє чим зайнятись у вільний час і як використати його з користю. І проблема тут далеко не в грошах - найчастіше плата за секції у державних спортивних школах та студіях або чисто символічна або її взагалі не існує. Найбільша проблема у непоінформованості - діти, їх батьки, активна молодь часто навіть не підозрюють, де без зайвих клопотів і зовсім поруч можна зайнятись улюбленим видом спорту чи освоїти якісь нові цікаві навики. Мета нашого проекту – скоординувати ці дві сторони між собою, допомогти їм знайтись. Сьогодні усі звикли все шукати в Інтернеті, а ми максимально спростимо це завдання: лише за кілька хвилин можна буде підібрати секцію, одержати базову інформацію про неї і, не зволікаючи, почати зміцнювати своє здоров’я і навіть життя.

Цей проект може допомогти 3-5 мільйонам активних людей.
Планується використовувати інформаційну базу Міністерства молоді та спорту.

Ідея

Власне сам проект  об’єднує в собі як інформування так і популяризацію спорту в цілому. Для цього ділимо його на:

1) Каталог спортивних секцій та шкіл з розміщенням об’єктів на Bing/Google картах з можливістю сортувати за параметрами: вид спорту, віддаленість від дому, вік. Також буде можливість розміщати фото/відео спортивного комплексу в якому проходять заняття.
2) Онлайн-школа - відео майстер-класи та поради від зірок українського спорту.
3) Соціальна частина місце спілкування за інтересами.
4) Онлайн-білдер сайтів - можливість створити сайт своєї команди, ліги чи школи.
5) Анонси та реклама спортивних подій міст. Пріоритет та безкоштовні рекламні площадки для дитячих та юнацьких спортивних подій.
6) Сприяння в організації юнацьких турнірів.

Планується розробка як десктопної так і мобільної версії проекту.