Проблема

Висока вартість організації виборів, фальсифікації, значні зусилля для підрахунку голосів, неспроможність перевірки власного голосу на предмет фальсифікації, неможливість перевікри на предмет участі у виборах “мертвих душ”

Ідея

Ми плануємо розробити систему голосування побудовану на принципах, що застосовуються у реальних системах цифрового голосування США, Канади, Франції, Нідерландів, Швейцарії та низки інших країн. Це реальний проект, де безпека голосування та анонімність користувачів гарантується безпекою криптографічних методів, стандатизованих для використання арміями та службами безпеки США, Росії, Евросоюзу, Нато, та України, на основі використання методу Електронного Цифрового Підпису (ЕЦП). В Україні ЕЦП вже використовується у податковій сфері, при здачі звітності.

Планується:
- відкрита
- проста та доступна
- багато-платформена реалізація, перевірку котрої зможуть виконати як спеціальні установи так і наукові інститути та широкий загал.

Цей проект:

1) Унеможливить підробку голосу.
2) Дозволить провести голосування навіть без зв’язку із мережею Інтернет.
3) Дає можливість будь-кому перевірити чи його власний голос був фальсифікований, а також унеможливить перевірку чужого голосу.
4) Дає можливість перевірити чи брали участь у голосуванні “мертві душі” з кола близьких або відомих вам людей.
5) Дає можливість будь-кому, навіть звичайному громадянину провести альтернативний підрахунок голосів.
6) Дає можливість отримати результат голосування у той самий день.
7) Зменшує витрати на голосування.
8) Зведе на нівець можливість підкупу виборців, що взяли участь у голосуванні за допомогою поточної системи.