Проблема

Проблема полягає в тому, що місцеві органи влади витрачають шалені кошти на закупівлю обладнання, розробку програмного забезпечення або інформаційних систем та інші послуги, здійснюючи закупівлі за кордоном або в інших регіонах. Однак місцеві виробники цих товарів або послуг залишаються по за їх увагою. Однією з причин цього може бути відсутність у владних інституцій інформації про місцевого виробника, його можливостей та досвіду. Цікаво те, що співпраця з місцевим виробником вирішує деілька проблем: по-перше, гроші залишаються в регіоні, по-друге, підтримується місцевий (вітчизняний) виробник (в умовах економічної кризи це важливо), по-третє, вартість таких замовлень у рази нижча, ніж закупівля за кордоном, по-четверте, це зближує державні інституції та приватний бізнес.

Ідея

Створюється web-сайт з поділом на регіони України, де реєструються всі виробники товарів та послуг, які бажають отримувати замовлення від державних органів. В даних про компанію вказуються сфера можливого застосування досвіду компанії, попередній досвід та реалізовані проекти, виробничі потужності, контакти, інша корисна інформація.
Місцеві органи влади привиникненні потеб у товарах та послугах користуються базою даних, обираючи виконавця або виконавців.
Також сайт може публікувати всі замовлення місцевих державних установ, в т.ч. і замовлення у іноземних виробників. Таким чином можливо буде складати статистику використання потужностей місцевих виробників.
База даних має складатися виключно з українськи виробників товарів та послуг. До бази не можуть бути включені посередники, дистрибутори, продавці. Також, завдяки такій базі, державні або недержавні органи можуть сприяти просуванню таких виробників за кордоном, адже не кожен виробник має ресурси, можливості та достатньо знань для самостійного просування