Windows 8 та opendata додатки

Нові шаблони для додатків на Windows 8 значно спростять життя інтернет-активістів та всіх хто працює з відкритими даними. Адже вони дозволять розробити додаток із геолокаційними функціями витративши мінімум зусиль. Будь то розробка каталогу пам'яток архітектури у вигляді мапи, чи приймальня проблем із прив'язкою до координат, шаблони Finder і Hero вагомо вам в цьому допоможуть.

Finder. Користувач може шукати місця іхніх інтересів на мапі. Містить функціі сортування, "Деталі" та "Вказівки маршруту" для кожної точки.

Hero. Для додатків, що мають на увазі будь-якого роду геолокаційний краудсорсинг із можливістю для користувача помічати точки на мапі. Містить бекенд інтерфес для модерації контенту.

Шаблони було розроблено командою RedBit Development. Вони являють собою майже фіналізовані додатки для платформи Windows 8 та використовують WinJS. Це означає, що достатньо знання HTML, CSS і JavaScript для того, щоб взяти сирцевий код, змінити конфігурацію згідно джерела ваших даних, кастомізувати дизайн і запустити готовий додаток у життя.

Обидва шаблони включають бекенд у вигляді веб-інтерфейсу, написані на Node.JS, проте у випадку Finder бекенд вам знадобиться тільки за наявності декількох джерел даних.

Ітак, які ж саме додатки можна розробити за допомогою зазначених вище шаблонів? Для тих, хто цікавиться відкритими даними, це можуть буди будь-які геопросторові додатки, як то мапа безкоштовних парковок, шкіл, пунктів першої допомоги розроблені на базі шаблону Finder. Hero у свою чергу якнайкраще підійде для громадянських додатків: розбиті дороги, ЖКХ, дитячі майданчики. тощо.

Посилання для безкоштовного завантаження шаблонів: http://j.mp/tmpWin8

Джерело: Finder & Hero Templates: The Fastest Way to Get Started with Location-Based Windows 8 Apps 

>